Новини від установ

28 Грудня, 2021 р., 10:50
ДПС_Донеччини_пояснює
15 Грудня, 2021 р., 14:09
Масштабна реконструкція єдиного  у Донецькій області критого 50-метрового  басейну «Нептун» триває у Маріуполі у рамках президентської  програми «Велике будівництво».
13 Грудня, 2021 р., 16:09
Щодо надання уточнюючої одноразової добровільної декларації
08 Грудня, 2021 р., 15:33
Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.