Відділ інформує

24 Січня, 2022 р., 08:24
  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 430 «Про затвердження Порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності» (із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 06.10.2021 № 1040) Донецький обласний центр соціальних служб має намір та можливість здійснювати навчання даної категорії надавачів соціальної послуги із залученням профільних фахівців та матеріальної бази Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», з яким укладено Меморандум про співпрацю і партнерство.

10 Січня, 2022 р., 13:56
Графiк роботи виiзних:. МТБ ХКЕПОП на 2022 рiк
10 Січня, 2022 р., 13:54
Інструкція користувача кабінету особи з інвалідністю на Веб-порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності
10 Січня, 2022 р., 08:49
З метою забезпечення поетапної виплати недоотриманих сум пенсій внутрішньо переміщеним особам Постановою КМУ від 10.11.2021 No 1165 затверджено Порядок виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), не виплачених за період до місяця відновлення їх виплати, внутрішньо переміщеним особам та особам, які відмовилися відповідно до пункту 1 частини першої статті 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи і зареєстрували місце проживання та постійно проживають на контрольованій Україною території.
10 Січня, 2022 р., 08:49
Внаслідок дорожніх пригод на дорогах сталася 31 аварія з загиблими та 209 – з постраждалими. Серед потерпілих – і самі винуватці аварій.
10 Січня, 2022 р., 08:48
З кожним роком зростають вимоги щодо наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, оскільки не лише вік, ай наявність необхідного страхового стажу є визначальним фактором для отримання пенсійної виплати.
21 Грудня, 2021 р., 13:27
Про інформування внутрішньо переміщених осіб щодо продовження дій карток Ощадбанку
25 Листопада, 2021 р., 13:31
Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2021 р. № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»: