Відділ інформує

01 Вересня, 2020 р., 08:22
Автоматичне призначення пенсії – це сервіс вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.
01 Вересня, 2020 р., 08:21
      Кабінет Міністрів України 3 червня 2020 року схвалив законопроєкт щодо запровадження ведення трудових книжок в електронній формі.       Впровадження обліку трудової діяльності в електронній формі дасть можливість призначати пенсію автоматично. На підставі наявних відомостей про стаж та сплачених внесків, що містяться в реєстрі застрахованих осіб, буде призначатися пенсія за віком.
01 Вересня, 2020 р., 08:20
Слов’янське об’єднанне управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує максимально користуватись послугами дистанційно - через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://www.portal.pfu.gov.ua).

27 Серпня, 2020 р., 17:35
Якщо в трудовій книжці відсутні записи про періоди роботи до 01.01.2004 р., містяться виправлення, неточні записи, трудовий стаж можна підтвердити документами:

27 Серпня, 2020 р., 17:33
Кожен пенсіонер може замінити паперове пенсійне посвідчення на пластиковий документ з функціями банківської картки.

25 Серпня, 2020 р., 16:53
«Слов’янський міський центр зайнятості інформує про наявність вільних робочих місць станом на 25.08.2020  по м. Слов’янську:
20 Серпня, 2020 р., 08:52

12 Серпня, 2020 р., 08:12
Слов’янський міський центр зайнятості інформує про наявність вільних робочих місць станом на 10.08.2020  по м. Слов’янську:

22 Липня, 2020 р., 08:15
ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ
20 Липня, 2020 р., 16:52
ПРЕС-РЕЛІЗ. Служба зайнятості Донеччини: надійне партнерство та допомога у реаліях сьогодення