Відділ інформує

Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

03.02.2021 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям, з інвалідністю» (далі - Постанова № 79), яка набула чинності 09.02.2021.

08:10 15.02.2021

Cкасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», згідно з якими скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну енергію для опалення.

09:20 01.02.2021

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК: ВСІ ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ ПІД РУКОЮ

Завжди тримати руку на пульсі актуальних питань пенсійного забезпечення та контролювати персональні дані дозволяє мобільний застосунок «Пенсійний фонд». Авторизувавшись в електронному додатку з використанням кваліфікованого електронного підпису чи систему інтегрованої ідентифікації GOV ID, користувач має змогу отримати широкий спектр інформації та послуг з пенсійного забезпечення. Завдяки доступності й простоті завантаження застосунку, його  зручному формату та широкому функціоналу вебпорталу Пенсійного фонду подання заяв та звернень, отримання електронних довідок та інших документів, правомірність яких підтверджується QR-кодом, вирішення інших пенсійних питань можна за мінімальних часових витрат та в будь-якому місці.

12:17 24.11.2020

ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПФУ — ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що для того щоб самостійно прорахувати розмір пенсії, яку майбутній пенсіонер буде отримувати, необхідно знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду сервіс “Пенсійний калькулятор”.

16:36 22.10.2020

СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА»

Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Донецької області звертає увагу громадян, що для того щоб у будь-який час, не виходячи із дому, в зручний і доступний спосіб, оперативно отримувати потрібні пенсійні послуги - використовуйте онлайн-сервіси Пенсійного фонду України.

16:36 22.10.2020