Відділ інформує

01 Травня, 2019 р., 12:10
Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 визначає механізм забезпечення управлінням соціального захисту населення санаторно – курортними путівками до санаторно – курортних закладів відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
27 Березня, 2019 р., 16:26
Уряд урегулював питання забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які потребують стороннього догляду чи допомоги
26 Березня, 2019 р., 16:39
        22 березня 2019 року в Центрі надання адміністративних та соціальних послуг проведена експерта робоча зустріч з розвитку соціальних послуг згідно діяльності проекту «Впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України» з підвищення якості соціальних послуг згідно підписаного Меморандуму про наміри та взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках розбудови інтегрованої системи надання соціальних послуг. Під час засідання обговорили питання розвитку соціальних послуг в громаді та написання чорнового варіанту стратегічного плану з розвитку соціальних послуг для подальшого затвердження органами міського самоврядування.
20 Березня, 2019 р., 17:36
        20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.
18 Березня, 2019 р., 17:11
З січня 2019 року запроваджено соціальну допомогу батькам, які доглядають за дитиною до трьох років, – «муніципальна няня».  «Муніципальна няня» - додаткова грошова допомога молодим сім’ям, які доглядають за дитиною до 3 років.  Так, сім’я, незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці, при укладанні офіційного договору з нянею, зможе безповоротно щомісяця отримувати 1 626 гривень на відшкодування послуги няні. Варто зазначити, що нянею може бути фізична особа-підприємецьтакюридична особа підприємець. "Формалізація відносин між батьками та нянею додає ще більшої відповідальності й впевненості обом сторонам. Няня, отримавши офіційне оформлення, отримає впевненість у завтрашньому дні, батьки – гарантію, що їх дитина у надійних руках".