Відділ інформує

09 Березня, 2021 р., 15:12
Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та наказом Міністерства соціальної політики України від 12 лютого 2021 року № 79 «Про упровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» передбачено, що з 1 березня 2021 року заяви на призначення державних допомог з необхідними документами приймаються виключно з формуванням електронної справи.

15 Лютого, 2021 р., 08:10
03.02.2021 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям, з інвалідністю» (далі - Постанова № 79), яка набула чинності 09.02.2021.
10 Лютого, 2021 р., 08:10
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «101 – ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ»

01 Лютого, 2021 р., 09:20
Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», згідно з якими скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну енергію для опалення.

29 Січня, 2021 р., 11:25
УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ У 2021 РОЦІ

24 Листопада, 2020 р., 12:17
Завжди тримати руку на пульсі актуальних питань пенсійного забезпечення та контролювати персональні дані дозволяє мобільний застосунок «Пенсійний фонд». Авторизувавшись в електронному додатку з використанням кваліфікованого електронного підпису чи систему інтегрованої ідентифікації GOV ID, користувач має змогу отримати широкий спектр інформації та послуг з пенсійного забезпечення. Завдяки доступності й простоті завантаження застосунку, його  зручному формату та широкому функціоналу вебпорталу Пенсійного фонду подання заяв та звернень, отримання електронних довідок та інших документів, правомірність яких підтверджується QR-кодом, вирішення інших пенсійних питань можна за мінімальних часових витрат та в будь-якому місці.

11 Листопада, 2020 р., 16:48
До відома благодійних організацій, волонтерів, підприємців

22 Жовтня, 2020 р., 16:36
Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що для того щоб самостійно прорахувати розмір пенсії, яку майбутній пенсіонер буде отримувати, необхідно знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду сервіс “Пенсійний калькулятор”.