Відділ інформує

16 Липня, 2020 р., 16:18
На виконання наказу  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  від 24.01.2020 року № 482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру», Донецька регіональна філія ДП «Центр Державного земельного кадастру» інформує про наступне: в період з 03.06.2020 року до 10.11.2020 року підприємство здійснює заходи та роботи по проведенню державної інвентаризації земель державної власності на території сільських, селищних, міських рад у Донецькій області.

14 Липня, 2020 р., 15:21
 Відповідно до Земельного кодексу України, законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та «Про охорону земель», наказу Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 № 51 «Про затвердження Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 383/8982 землі сільськогосподарського призначення Слов’янського, Олександрівського районів та міста Лиман Донецької області у 2020 році підлягають обов’язковому еколого-агрохімічному обстеженню та їх агрохімічній паспортизації незалежно від форми власності.

09 Липня, 2020 р., 08:40
З метою виявлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які використовуються без правовстановлюючих документів чи використовуються не відповідно до цільового призначення на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району Донецької області, для проведення самоврядного контролю за використанням та охороною земель  відповідно до ст. 189 Земельного кодексу України та згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», було  прийнято розпорядження Миколаївського міського голови № 75 від 23.06.2020 року «Про створення комісії з виявлення фактів використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення  без правовстановлюючих документів та не за цільовим призначенням».
11 Березня, 2020 р., 11:18
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян», на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою роз’яснення питань земельного законодавства буде проводити виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області Підгорна Тетяна Олексіївна 12.03.2020 року з 1100 до 1400 в  приміщенні Центру надання адміністративних послуг (1-й поверх, конференц-зал).
04 Березня, 2020 р., 11:49
ІНФОРМАЦІЯ виконавчого комітету Миколаївської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок
27 Листопада, 2019 р., 10:49
Шановні  мешканці Миколаївської об’єднаної територіальної громади! Запрошуємо  Вас на робочу зустріч з питань перспективного використання земель та організації території нашої громади.

11 Листопада, 2019 р., 13:09
Відповідно до пункту 1 протокольного доручення за результатами наради щодо незаконних вирубок в полезахисних лісосмугах, яка відбулася 29.08.2019 в Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації, для проведення роз’яснювальної роботи стосовно укладання договорів оренди земельних ділянок під полезахисними лісосмугами, виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє, що нами направлені листи всім керівникам фермерських господарств, а також розміщено на сайті Миколаївської міської ради алгоритм, за яким земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами, що обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, можуть передаватися в оренду фізичним та юридичним особам.