Інформація по ВПО

29 Березня, 2024 р., 13:56
29.03.2024 відбулося чергове засідання Ради з питань ВПО при Миколаївській  міській військовій адміністрації.
01 Березня, 2024 р., 13:51
Алгоритм продовження виплат для проживання для  ВПО
20 Грудня, 2023 р., 09:50
Розпорядженням начальника Миколаївської міської військової адміністрації від 19.09.2023 №981 затверджено склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Миколаївській міській військовій адміністрації.
27 Жовтня, 2023 р., 15:23
08 Вересня, 2023 р., 14:19
✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить до нашої громади.
26 Серпня, 2023 р., 12:55
✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади. ☑️  24 серпня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  3300 буханок хліба, що було видано мешканцям громади  м. Миколаївка та в старостинських округах. ☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку. 🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.