Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Інформація по ВПО

08 Вересня, 2023 р., 14:19
✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить до нашої громади.
26 Серпня, 2023 р., 12:55
✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади. ☑️  24 серпня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  3300 буханок хліба, що було видано мешканцям громади  м. Миколаївка та в старостинських округах. ☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку. 🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.
18 Серпня, 2023 р., 21:00
✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади.
14 Серпня, 2023 р., 19:56
Шановні мешканці громади! Однією із дієвих послуг державної служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.
14 Серпня, 2023 р., 12:26
Шановні ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, що проживають на території Миколаївської міської територіальної громади!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора