Регуляторна політика в сфері земельних відносин

З метою створення єдиного підходу до визначення розмірів орендної плати за використання земель комунальної власності Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки одного виду цільового призначення у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок міською радою було розроблено проєкт регуляторного акту «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Миколаївської міської ради у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок», який відповідно до 271.2 ст. 271 Податкового кодексу України було оприлюднено на офіційному сайті міської ради та з метою надання пропозицій щодо удосконалення проєкту відповідно до принципів державної регуляторної політики, згідно  вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» було направлено до Державної регуляторної служби України, після чого будуть переглянуті діючі  договори оренди землі з метою збільшення надходжень до бюджету Миколаївської міської ради.

На теперешній час робота в цьому напрямку триває.