Відділ інформує

Законодавча база

09 Вересня, 2021 р., 11:36
В Україні поводження з тваринами ґрунтується на таких основних принципах: жорстоке поводження з тваринами є несумісним з вимогами моральності та гуманності, спричиняє моральну шкоду людині;
16 Серпня, 2021 р., 11:23
Протокол No 1. засідання постійно діючої комісії для розгляду питань  щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води
04 Серпня, 2021 р., 10:21
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
03 Червня, 2021 р., 09:20
                                         З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2021–2022 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду
26 Травня, 2021 р., 09:27
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє, що в рамках грантової програми НЕФКО Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» «Впровадження енергозберігаючого проекту у системі  Миколаївської міської територіальної громади, Донецька область» переможцем тендеру на виконання робіт з капітального ремонту зовнішнього освітлення Миколаївської ТГ Донецької обл. ТОВ «СТАРЕЛЕКТРО».

20 Квітня, 2021 р., 15:04
№ Назва публікації Примітка 1 Закон "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "
07 Квітня, 2021 р., 14:10
Шановні керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та мешканці Миколаївської міської територіальної громади! Нагадуємо Вам, що з 17 квітня по 17 травня 2021 року на території громади буде проведено всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою згідно рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 127 від 23.03.2021 року.
11 Березня, 2021 р., 10:49
Станом на 10.03.2021 до виконавчого комітету Миколаївської міської ради надійшло 8 заяв від мешканців Миколаївської міської територіальної громади стосовно проведення обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

25 Лютого, 2021 р., 10:10
У зв’язку з появою ожеледиці на дорогах Миколаївської міської територіальної громади 23 лютого з 06:00 до 08:00 була здійснена посипка автомобільних доріг протиожеледною сумішшю.
16 Лютого, 2021 р., 08:32
Інформуємо, що відповідно до укладених договорів на послуги із зимового утримання доріг комунальної власності, під керівництвом виконавчого комітету Миколаївської міської ради, комунальними підприємствами «Сервіскомуненерго», «Комунальник» та  підрядною організацією ТОВ «Данко» проводились роботи з очищення від снігу та обробки протиожеледними матеріалами доріг Миколаївської міської територіальної громади у період з 08 по 14 лютого. Протягом неділі, режим роботи людей, які були задіяні у розчистці, починався о 04:00 год до 10:30 год, а також з 19:00 год до 21:00 год.