Відділ інформує

Законодавча база

Шановні мешканці громади!

З 01 жовтня по 29 листопада 2020 року всі клієнти ПАТ «Донецькоблгаз» отримують газ від постачальника «останньої надії» (далі ПОН). Відповідно до урядового конкурсу роль ПОН виконує державна компанія ТОВ ГК «Нафтогаз України».

10:40 11.11.2020

Шановні мешканці громади!

Перелік вільних об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади, які можуть бути передані в оренду

11:28 31.10.2020

До відома громадян!

У зв'язку з наближенням осінньо-зимового періоду актуальним для багатьох громадян стає питання оплати житлово-комунальних послуг. Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже майже 25 років. До Вашої уваги надається інформаційне повідомлення щодо оформлення громадянами житлової субсидії.

16:31 19.10.2020

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі інтерактивних семінарів для популяризації моделей сталого виробництва та споживання.

14:03 25.09.2020

Екологічна акція

Екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

15:15 17.09.2020

Шановні мешканці громади!

Протокол № 1 засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води

15:34 14.08.2020

Шановні мешканці громади!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання запобігання виникнення пожеж, внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. На території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади влітку 2020 року вже було зафіксовано непоодинокі випадки спалювання стерні та пожнивних залишків, які, в деяких випадках, призводили до виникнення пожеж в полезахисних лісосмугах та лісових масивах.

15:18 11.08.2020