26 Січня, 2022 р., 14:58
В м.Миколаївка завершився масштабний профорієнтаційний форум "Навігатор вступу" для учнів 9-11 класів Миколаївської територіальної громади. Форум був організований вперше на правах сувмісної роботи молодіжної ради при Миколаївській міській раді та молодіжного Центру «Енергія»
27 Квітня, 2021 р., 11:30
Молодь Миколаївки запрошують залучитися до опитування з метою визначення тем-зацікавленостей на проведення дозвілля.
27 Квітня, 2021 р., 11:29
На 6- ій сесії 8 скликання Миколаївської міської ради було заслухано питання про утворення ініціативної  групи з формування складу молодіжної ради при Миколаївській міській раді в кількості 19 чоловік.
27 Квітня, 2021 р., 11:28
Волонтерство на Сході України набирає обертів. Є люди, що об’єднують поруч із собою інших – готових розділяти цінності щодо змін своїх маленьких і більших містечок. Команда ГО «Платформа ініціатив ТЕПЛИЦЯ», маючи досвід у розвитку і сталості волонтерських спільнот, завдячуючи підтримці Національного фонду на підтримку демократії (NED), організувала Школу менеджменту волонтерських спільнот для громад Донеччини і Луганщини. Школа триває з жовтня 2020 року до вересня 2021.
27 Квітня, 2021 р., 11:28
Команда ГО «ВО «Вірю в Україну», розробила анкету –опитування молоді нашої громади для визначення тем-зацікавленості проведення дозвілля. Команда має на меті дослідити чи потрібні місту послуги неформальної освіти для молоді і який формат є цікавим для неї. Результати опитування будуть оприлюднені на сторінці ГО "ВО "Вірю в країну" та на у сайті Миколаївської міської територіальної громади.   Анкету –опитування можна знайти за посиланням  https://forms.gle/jfwH1umP23VCCDGN6