Відділ інформує

09 Липня, 2019 р., 17:00
22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції  реформування системи забезпечення населення культурними послугами (далі – План заходів), яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.
21 Червня, 2019 р., 13:14
З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».
21 Червня, 2019 р., 13:13
З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в Миколаївській міській ОТГ відбулися  фізкультурно – спортивні та освітньо-виховні заходи у рамках відзначення річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету та святкування Всеукраїнського Олімпійського дня.
30 Травня, 2019 р., 13:44
На розширеному засідання колегії управління з питань фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації підведені підсумки  проведення Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» у Донецькій області.
10 Травня, 2019 р., 12:11
06 квітня 2019 р. на базі ЗДО № 2  «Ромашка» був проведений семінар – практикум для вчителів – логопедів ЗДО та логопедів ЗЗСО Миколаївської міської ради  на тему: «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних освітньо -  корекційних технологій у роботі  вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку». Метою засідання було підвищення рівня педагогічної компетенції щодо використання інноваційних технологій в розвитку мовлення  дітей дошкільного віку.
24 Квітня, 2019 р., 17:08
22-23 квітня 2019 року у м. Добропілля відбувся другий етап Всеукраїнської  спартакіади серед допризовної молоді  у 2019 році.
24 Квітня, 2019 р., 09:20
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що з 17 по 19 травня 2019 року Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Управлінням у справах молоді та спорту, Управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації заплановано проведення у с. Осницьк, Рокитнівського району, Рівненської області Всеукраїнського семінару- тренінгу, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник».
22 Квітня, 2019 р., 08:27
17 квітня 2019 р. у Крамоторській українській гімназії, під гаслом «Є речі, які відрізняють мене від інших, і ті, які роблять мене таким, який я є» А. А. Мілн, відбувся фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій», де практичні психологи Миколаївської міської ради: Петренко І.В., Рагуцька О.П., Федіна О.Ф., разом з інспектором відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Ребрик А.В. мали змогу познайомитися з цікавими проективними тестами, методиками, пізнати свій внутрішній світ, усвідомити своє ставлення до життя. Практичний психолог ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Петренко Ірина Вікторівна презентувала свій досвід роботи як тренер Фестивалю у напрямку «Цікава психодіагностика».