Відділ інформує

03 Вересня, 2019 р., 18:29
 Про організацію культурно-освітньої поїздки

29 Серпня, 2019 р., 17:33
У Законі України «Про освіту» мету освіти визначено як всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян , які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності  на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.
22 Серпня, 2019 р., 16:39
Шановні батьки , в новому навчальному році відбудуться зміни в шкільному харчуванні для учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ОТГ. Всі школи долучаються до                проекту «Нове шкільне харчування» автором якого є кулінарний експерт, шеф – кухар Євген Клопотенко. Він визначив , що шкільне харчування – це частина освітнього  процесу , який впливає на виховання молодого покоління , наголосив на необхідності створення основ для розвитку культури здорового харчування в Україні, починаючи зі шкіл , з метою сприяти змінам у ставленні до культури харчування на національному рівні.

19 Серпня, 2019 р., 11:35
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про те, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

13 Серпня, 2019 р., 17:26
З 12 серпня Миколаївська міська ОТГ долучається до експонування обласної інформаційно–просвітницької виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Експозиція проходить під гаслом "Ніколи знову!" в рамках відзначення у 2019 році 74-ої річниці Перемоги над нацизмом.
01 Серпня, 2019 р., 22:32
Burning Man — мрія кожної творчої людини. І навіть якщо цього року в тебе не виходить поїхати, ти можеш презентувати свій арт на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю!
25 Липня, 2019 р., 16:30
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради впродовж 2019 року здійснює організаційне керівництво та координацію роботи із забезпечення змістовного оздоровлення дітей Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто».