Відділ інформує

Відео від відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

День державного прапора До 30-ї річниці незалежності України

Пам`ятки історії та культури

Перелік пам’яток історії та культури, які знаходяться на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади

08 Грудня, 2021 р., 10:08
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі» пропонуємо Вам алгоритм дій у разі виявлення чи звернення домашнього насильства.
30 Листопада, 2021 р., 08:18
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме  з 5 по 22 січня 2022 року. Для учасників з Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.
27 Листопада, 2021 р., 09:00
Голодомор –  акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
02 Листопада, 2021 р., 09:21
Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.
22 Жовтня, 2021 р., 08:33
З 18 жовтня розпочався прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який  буде проходити у листопаді.
21 Жовтня, 2021 р., 16:51
Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з громадською організацією «Вікімедіа Україна» оголошують Тиждень української мови у Вікіпедії. Марафон присвячений Дню української писемності та мови триватиме з 11 жовтня по 01 листопада 2021 року. Він має на меті поліпшити чи створити понад 200 тематичних статей у Вікіпедії про історію, сучасність, фонетику, морфологію, діалекти української мови, видатних учених-мовознавців тощо.
20 Жовтня, 2021 р., 16:10
  До Відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради потрібен заступник головного бухгалтера та економіст
19 Жовтня, 2021 р., 15:14
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації з метою дослідження освітніх орієнтацій учнівської молоді та їх батьків проводиться анкетування щодо створення обласного ліцею.