Відділ інформує

Перелік пам’яток історії та культури, які знаходяться на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади

23 Вересня, 2020 р., 14:42
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, з метою сприяння ідентифікації та впізнаваності Державної служби якості освіти  України (далі Служби) як центрального органу виконавчої влади у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, розміщує логотип (банер) Служби, що містить відповідне гіперпосилання  на її офіційний вебсайт http://www.sqe.gov.ua

18 Серпня, 2020 р., 14:00
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що у м. Дружківка Донецької області за адресою: вул. Машинобудівників, 64, функціонує комунальна установа « Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» (далі- Центр).
18 Серпня, 2020 р., 13:59
Всеукраїнська он-лайн педрада «Трансформації в управлінні освітнім процесом та адаптації в сфері дистанційної освіти»
29 Липня, 2020 р., 20:41
З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.
29 Липня, 2020 р., 20:38
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

24 Липня, 2020 р., 14:58
Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я здійснюється моніторинг епідеміологічної ситуації в кожному регіоні та розглядаються різні варіанти початку нового навчального року. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз'яснення.
24 Липня, 2020 р., 08:14
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

03 Липня, 2020 р., 14:57
       Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 26 червня  2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради.

24 Червня, 2020 р., 17:19
Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу mun.in.ua.