Відділ інформує

Перелік пам’яток історії та культури, які знаходяться на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади

03 Липня, 2020 р., 14:57
       Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 26 червня  2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради.

24 Червня, 2020 р., 17:19
Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу mun.in.ua.

19 Червня, 2020 р., 09:59
       Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 17 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Рай-Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.
16 Червня, 2020 р., 08:23
З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

15 Червня, 2020 р., 17:17
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09 Червня, 2020 р., 17:37
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
21 Травня, 2020 р., 16:11
З метою зниження рівня дитячої смертності та травматизму, громадською організацією «Трафік Челлендж» спільно з Благодійним фондом « Демократичний розвиток» започатковано проект « Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки.
21 Травня, 2020 р., 09:46
Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе в наших серцях. Мешканці  Миколаївської ОТГ з нагоди Дня вишиванки долучилися до флешмобу «Моя вишиванка -2020»
06 Травня, 2020 р., 17:01
Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях. Вишиванка – це незмінний та завжди сучасний символ України.