Відділ інформує

Відео від відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

День державного прапора До 30-ї річниці незалежності України

Пам`ятки історії та культури

Перелік пам’яток історії та культури, які знаходяться на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади

29 Лютого, 2024 р., 14:46
Вітаємо з перемогою в ІІІ
19 Лютого, 2024 р., 14:00
Щодо атестації педагогічних працівників Миколаївської громади у 2023/2024 н.р. атестаційною комісію ІІ рівня
31 Січня, 2024 р., 21:55
ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» - «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ»
25 Січня, 2024 р., 09:30
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради  долучився до проєкту благодійного італійського  фонду PUER (Об`єднання «Благодійна асоціація «ПУЕР»).
14 Грудня, 2023 р., 17:16
У перші зимові дні всі без винятку перебувають в очікуванні святкових див. І свято, яке відкриває марафон передноворічних заходів, це День Святого Миколая, який ми відзначаємо цьогоріч 6 грудня. Кожна дитина, замруживши очі, затамувавши подих, пише листа Святому Миколаю.
06 Грудня, 2023 р., 11:45
З великою пошаною та проханням звертаємося до Вас – підтримати проєкт «Історія нашої країни та малої батьківщин
16 Листопада, 2023 р., 08:45
Під головуванням заступника начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимира Проскуніна відбулося засідання комісії з увічнення пам'яті видатних осіб, подій та осіб, які віддали життя за незалежність України, вшанування їхньої пам'яті та встановлення пам'ятників, монументів, пам'ятних знаків, меморіальних об'єктів, меморіальних та інформаційних дошок на території Миколаївської міської територіальної  громади.