Порядок подання запитів

Зверненнягромадян

Оновлено

Згідно постанови Верховної Ради України від 30 серпня 2022 року №2542-IX «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  у період дії воєнного стану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування,   начальникМиколаївської міської військової адміністрацій Краматорського району Донецької областікрім повноважень, віднесених до його компетенції Законом України "Про правовий режим воєнного стану", здійснює повноваження Миколаївського міського голови Краматорського району Донецької області.

Розгляд звернень громадян на адресу Миколаївської  міської військової адміністрації  здійснюється відповідно до вимог:

1. Закону України від 01.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян».

2. Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

Організацію роботи по щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення забезпечує загальноорганізаційниий відділ виконавчого комітету Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.

тел.: +38 099 3154633

Стаття 5 Закон України «Про звернення громадян» встановлює такі вимоги до оформлення офіційного звернення:

• кому адресуєтьсязвернення (виконком міської ради, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності або посадовим особам);
  • зазначено прізвище, ім’я, по-батькові громадянина;
  • місце проживання (телефонний зв`язок);
  • викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення може бути:

• усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), або за телефоном +38 099 3154633,з питань отримання гуманітарної допомоги та консультацій з даного питання: телефонний зв'язок («гаряча лінія»)
  • +38 095 223 17 00 (gumshtabmykolaivka@ukr.net)

• письмовим (надісланим поштою на адресу:  84182, Донецька область,Краматорський район, м.Миколаївка, пл.Енергетиків 2/14 (при цьому бажано, щоб  письмове звернення було підписане заявником (заявниками) особисто і з зазначенням дати)
  • електронною поштою: mmva@dn.gov.ua
  • заповнивши форму затвердженогозразка в приміщенні  міської ради  (м.Миколаївка, пл.Енергетиків 2/14)
  • електронним (треба заповнити форму на сайті)

Шановні мешканці громади!

Громадяни мають можливість звернутися до заступника начальника Миколаївської міської військової адміністрації

– у письмовому вигляді (звернення, запити на публічну інформацію) через поштову скриньку у будівліміської ради  за адресою: 84182, Донецька область,Краматорський  район, м.Миколаївка, пл.Енергетиків 2/14

– засобами електронного зв’язку на сайті «Миколаївська міська територіальна громада» Краматорський район Донецька область»або за посиланням:

- електронне звернення: телефон для консультації +38 099 3154633

-запит на публічну інформацію: телефон для консультації +38 099 3154633

УВАГА!  З усіхпитань життєдіяльності Миколаївської громади звертатися в

КОНТАКТ –  ЦЕНТР

за телефоном +38 099 3154633

або оформити звернення на сайті

:https://mk-otg.gov.ua/poryadok-podannya-zapitiv-17-37-26-13-08-2019/

Інформація щодо всіх новин також оперативно публікується на сайті https://mk-otg.gov.ua та на сторінці у мережі Фейсбук та телеграм.

Відповідь на інформаційний запит надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо інформаційний запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або вимагає пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження терміну розпорядник інформації повідомляє запитувачу в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Миколаївськй міській раді затверджений рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 18.06.2021 №475  «Про організацію виконання запитів на одержання публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради»