Відділ інформує

01 Грудня, 2020 р., 08:20
Ця страшна недуга вже не має соціального статусу, не зважає на вік та середовище проживання. Боротьба з нею – жорстоке випробування на силу духу і витривалість.
27 Листопада, 2020 р., 13:38
В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Запрошуємо всіх жителів  громади  приєднатися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу та схилити голови  у загальнонаціональній хвилині мовчання в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.
25 Листопада, 2020 р., 10:37
Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, щорічно з  1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.         Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:
20 Листопада, 2020 р., 17:17
Вітаю Вас зі святом Гідності та Свободи!
05 Жовтня, 2020 р., 07:54
Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян.
02 Жовтня, 2020 р., 08:27
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.
30 Вересня, 2020 р., 13:45
З великою приємністю хочу привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!
17 Вересня, 2020 р., 09:55
Від щирого серця вітаю всіх рятувальників  з професійним святом - Днем рятівника!
31 Серпня, 2020 р., 13:12
Щиро вітаю вас зі святом першого дзвоника - Днем знань! Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги - дороги до знань.