Відділ інформує

Шановні мешканці громади!

5 грудня  2020 року  Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький  та секретар  Миколаївської міської ради Інна Пересічна провели робочу зустріч з головою спілки ветеранів Клавдією Квітко. Всі конструктивні пропозиції та побажання, висловлені під час робочої зустрічі, будуть враховані в подальшій роботі.

14:47 07.12.2020

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

16:23 02.12.2020

Не згасне в серці пам’яті свіча.

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Запрошуємо всіх жителів  громади  приєднатися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу та схилити голови  у загальнонаціональній хвилині мовчання в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

13:38 27.11.2020

З  1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, щорічно з  1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.         Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

10:37 25.11.2020

Шановні мешканці громади!

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян.

07:54 05.10.2020

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

08:27 02.10.2020

Шановні бібліотекарі!

З великою приємністю хочу привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

13:45 30.09.2020

З Днем рятівника!

Від щирого серця вітаю всіх рятувальників  з професійним святом - Днем рятівника!

09:55 17.09.2020