Відділ інформує

16 Січня, 2020 р., 15:12
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
27 Грудня, 2019 р., 13:59
Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!
24 Грудня, 2019 р., 18:08
Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку. Світле і радісне Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Цього дня кожен з нас чекає з нетерпінням, прохаючи у Господа благословення та дякуючи Йому за те, що Він зі своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.
21 Грудня, 2019 р., 16:02
Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика!
19 Грудня, 2019 р., 08:20
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!
14 Грудня, 2019 р., 14:14
Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.
01 Грудня, 2019 р., 13:09
Ця страшна недуга вже не має соціального статусу, не зважає на вік та середовище проживання. Боротьба з нею – жорстоке випробування на силу духу і витривалість.