Відділ інформує

08 Листопада, 2019 р., 13:20
Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
08 Листопада, 2019 р., 13:18
Щиросердно вітаю Вас з Днем української писемності та мови!
01 Листопада, 2019 р., 15:12
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України!
28 Жовтня, 2019 р., 13:50
Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни, працівники тилу, діти війни!
27 Жовтня, 2019 р., 09:24
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!
21 Жовтня, 2019 р., 10:18
До моменту подання заяви батьки дитини вже повинні визначитися з ім’ям та прізвищем дитини. Що стосується прізвища дитини, то воно може бути як по матері, так і по батьку. Але якщо батьки дають дитині подвійне прізвище, в своїй заяві вони вказують, з якого прізвища воно повинно починатися – батька чи матері.
21 Жовтня, 2019 р., 10:16
Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.
21 Жовтня, 2019 р., 10:14
Державна реєстрація смерті проводиться виконавчим комітетом на підставі документа встановленої форми про смерть, який видається закладом охорони здоров'я чи судово-медичною установою (лікарні, поліклініки, судово-медичні установи тощо).
18 Жовтня, 2019 р., 16:55
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста (з питань екології)   відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології  виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
18 Жовтня, 2019 р., 16:53
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу економіки та інвестицій (з питань АПК) виконавчого комітету Миколаївської міської ради.