Відділ інформує

19 Серпня, 2021 р., 09:30
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
07 Грудня, 2020 р., 14:47
5 грудня  2020 року  Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький  та секретар  Миколаївської міської ради Інна Пересічна провели робочу зустріч з головою спілки ветеранів Клавдією Квітко. Всі конструктивні пропозиції та побажання, висловлені під час робочої зустрічі, будуть враховані в подальшій роботі.
02 Грудня, 2020 р., 16:23
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
01 Грудня, 2020 р., 08:20
Ця страшна недуга вже не має соціального статусу, не зважає на вік та середовище проживання. Боротьба з нею – жорстоке випробування на силу духу і витривалість.
27 Листопада, 2020 р., 13:38
В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Запрошуємо всіх жителів  громади  приєднатися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу та схилити голови  у загальнонаціональній хвилині мовчання в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.
25 Листопада, 2020 р., 10:37
Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, щорічно з  1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.         Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:
20 Листопада, 2020 р., 17:17
Вітаю Вас зі святом Гідності та Свободи!
05 Жовтня, 2020 р., 07:54
Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян.
02 Жовтня, 2020 р., 08:27
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.
30 Вересня, 2020 р., 13:45
З великою приємністю хочу привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!