Відділ інформує

23 Березня, 2020 р., 11:08
Підставою для його введення послужило рішення, що було прийняте за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до якого ситуація, що склалася в Донецькій області внаслідок виявлення захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пов’язана із загрозою поширення на території області, була попередньо класифікована як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня.
20 Березня, 2020 р., 13:46
Піклуючись про здоров’я та безпеку клієнтів, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO призупиняє особистий прийом відвідувачів у всіх енергоофісах Донеччини на період карантину.
18 Березня, 2020 р., 14:38
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної держаної адміністрації повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215, 18 березня 2020 року з 12 год. 00 хв.  до 3 квітня 2020 року тимчасово припиняються регулярні та нерегулярні транспортні перевезення пасажирів у приміському, міжміському міжобласному сполученні.
18 Березня, 2020 р., 10:29
У зв’язку з ситуацією щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території України введений карантин.
17 Березня, 2020 р., 14:52
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
13 Березня, 2020 р., 15:35
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
13 Березня, 2020 р., 14:43
14 березня ми відзначаємо День добровольця – свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких.
12 Березня, 2020 р., 13:39
Відповідно до Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року скасовано до особливого розпорядження проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
09 Березня, 2020 р., 16:23
Шевченко давно став у народній свідомості символом українського національного духу. Його творчість та нескорений образ борця протягом століть надихають українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни.