05 Березня, 2021 р., 10:36
Для того, щоб вберегтись від небезпечних наслідків у разі виявлення потенційно небезпечних предметів, зовні схожих на вибухонебезпечні, слід неухильно дотримуватись правил поведінки та порядку дій у таких ситуаціях. А саме: у разі виявлення вибухового пристрою або підозрілого предмету НЕОБХІДНО: • зупинитись та не наближатись до знахідки;
04 Березня, 2021 р., 10:18
З настанням весни люди знову починають випалювати залишки сухої рослинності, що часто призводить до виникнення пожеж. Громадяни, наводячи порядок на прибудинкових територіях і дачних ділянках, часто палять сміття, суху траву та торішнє листя, не замислюючись про наслідки. Кидають незагашені сірники та недопалки у траву. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про заборону таких дій, ситуація з підпалами залишається актуальною й досі.
01 Березня, 2021 р., 07:56
Природний газ - джерело затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки. При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибуху, виникнення пожежі та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров’ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих.

12 Лютого, 2021 р., 08:51
12 лютого на території Донецької області очікується ускладнення погодних умов: протягом доби туман, погіршення видимості у тумані 200-500 м, вдень опади у вигляді дощу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, вітер південний, 15-20 м/с.
03 Лютого, 2021 р., 15:46
Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, просто повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.
08 Грудня, 2020 р., 15:37
У зв’язку зі зниженням температури повітря спостерігається збільшення кількості випадків виникнення пожеж у житловому секторі. Люди використовують різного роду обігрівачі для підтримання комфортної температури повітря у власних оселях та нерідко нехтують правилами безпеки та експлуатації цих приладів. Як наслідок – масштабні пожежі у приватних житлових будинках, господарчих будівлях, лазнях й, що гірше, травмування та загибель людей.
24 Листопада, 2020 р., 17:02
            Останнім часом спостерігається складна обстановка з пожежами в житловому секторі. Причинами пожеж найчастіше є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних систем і електроустаткування, необережне поводження з вогнем.
13 Листопада, 2020 р., 13:53
В осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
28 Жовтня, 2020 р., 14:58
Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек.  Особливо небезпечний вихід на водойми на човні.  Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період. У разі використання плавзасобів у даний період суворо забороняється: