06 Січня, 2022 р., 10:09
Щодо наявності пунктів обігріву на території Миколаївської міської територіальної громади станом на 01.01.2022
05 Січня, 2022 р., 09:33
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до вашого відома, що на території громади є захисні споруди (сховища), які призначені для укриття населення від засобів масового ураження в особливий період та надзвичайних ситуацій у мирний час, та є основним видом колективного захисту населення.
30 Вересня, 2021 р., 15:54
Не запливайте на човнах у місця із сильною течією, не заходьте у воду в незнайомих місцях, не зловживайте алкоголем та завжди повідомляйте когось про те, що ви зібралися на риболовлю. Якщо човен перевернувся, головне не розгубитися. Навіть коли перекинувся, він і тоді ще певний час тримається на воді, отже, треба зберігати спокій, і до прибуття рятувальників триматися за човен, штовхати його до берега. Той, хто добре вміє плавати, у першу чергу повинен допомогти тому, хто не вміє, підтримувати його на плаву. Ці прості правила врятують вам життя. Пам’ятайте!!! У разі небезпеки – телефонуйте за номером 101!!! Будьте обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для вас безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!
05 Березня, 2021 р., 10:36
Для того, щоб вберегтись від небезпечних наслідків у разі виявлення потенційно небезпечних предметів, зовні схожих на вибухонебезпечні, слід неухильно дотримуватись правил поведінки та порядку дій у таких ситуаціях. А саме: у разі виявлення вибухового пристрою або підозрілого предмету НЕОБХІДНО: • зупинитись та не наближатись до знахідки;
04 Березня, 2021 р., 10:18
З настанням весни люди знову починають випалювати залишки сухої рослинності, що часто призводить до виникнення пожеж. Громадяни, наводячи порядок на прибудинкових територіях і дачних ділянках, часто палять сміття, суху траву та торішнє листя, не замислюючись про наслідки. Кидають незагашені сірники та недопалки у траву. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про заборону таких дій, ситуація з підпалами залишається актуальною й досі.
01 Березня, 2021 р., 07:56
Природний газ - джерело затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки. При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибуху, виникнення пожежі та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров’ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих.
16 Лютого, 2021 р., 10:37
Шановні громадяни! Для вашої безпеки на території нашого району будуть працювати пункти обігріву!

12 Лютого, 2021 р., 08:51
12 лютого на території Донецької області очікується ускладнення погодних умов: протягом доби туман, погіршення видимості у тумані 200-500 м, вдень опади у вигляді дощу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, вітер південний, 15-20 м/с.
03 Лютого, 2021 р., 15:46
Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, просто повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.
08 Грудня, 2020 р., 15:37
У зв’язку зі зниженням температури повітря спостерігається збільшення кількості випадків виникнення пожеж у житловому секторі. Люди використовують різного роду обігрівачі для підтримання комфортної температури повітря у власних оселях та нерідко нехтують правилами безпеки та експлуатації цих приладів. Як наслідок – масштабні пожежі у приватних житлових будинках, господарчих будівлях, лазнях й, що гірше, травмування та загибель людей.