Шановні мешканці громади!

У зв’язку зі зниженням температури повітря спостерігається збільшення кількості випадків виникнення пожеж у житловому секторі. Люди використовують різного роду обігрівачі для підтримання комфортної температури повітря у власних оселях та нерідко нехтують правилами безпеки та експлуатації цих приладів. Як наслідок – масштабні пожежі у приватних житлових будинках, господарчих будівлях, лазнях й, що гірше, травмування та загибель людей.

15:37 08.12.2020

Шановні мешканці громади!

Останнім часом спостерігається складна обстановка з пожежами в житловому секторі. Причинами пожеж найчастіше є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних систем і електроустаткування, необережне поводження з вогнем.

17:02 24.11.2020

Шановні мешканці громади!

В осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

13:53 13.11.2020

Шановні мешканці громади!

Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек.  Особливо небезпечний вихід на водойми на човні.  Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період. У разі використання плавзасобів у даний період суворо забороняється:

14:58 28.10.2020

Рятувальники нагадують: «Як діяти, якщо розбився ртутний термометр»

Ртутний термометр – це річ, яка є у кожного в аптечці. При перших проявах захворювання, перше, що роблять люди – вимірюють температуру. Зараз набувають популярність електронні термометри, головна перевага яких - абсолютна безпечність. Адже про те, що розбити ртутний термометр – це небезпечно, вчать чи не з дитячого садочку. На жаль, більшість громадян пропускають корисні поради повз уваги. Саме тому в Інтернеті сьогодні можна зустріти безліч некоректних порад, які не тільки не допоможуть, але й нашкодять. Довіряти можна лише перевіреним джерелам інформації та фаховим спеціалістам.

14:58 28.10.2020

Рятувальники просять батьків не забувати нагадувати дітям правила  безпечного перебування вдома!

Школярі Слов’янська та Слов’янського району наразі навчаються дистанційно  незабаром розпочнуться канікули. Щоб даний період пройшов безпечно, фахівці ДСНС нагадують батькам про необхідність провести з дітьми профілактичні бесіди на протипожежну тематику. Аби бесіда була максимально ефективною надаємо вам кілька корисних порад, про які  обов’язково потрібно розповісти дитині:

16:15 22.10.2020

Шановні мешканці громади!

Як гадаєте, що потрібно для того, щоб перетворити на суцільне згарище гектари родючого ґрунту, лісових насаджень та населених пунктів? Одразу дамо вам правильну відповідь – БЕЗВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, ТРОШКИ СИЛЬНОГО ВІТРУ ТА ЛІЧЕНІ ХВИЛИНИ !!!

14:30 04.09.2020