Відділ економіки та інвестицій

28 Вересня, 2023 р., 16:45
Сіверсько - Донецьке басейнове управління водних ресурсів, з метою забезпечення своєчасного виконання доручення голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації щодо виконання завдання 32 Операційного плану з реалізації у 2023-2025 роках Стратегії політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2023 р. № 312-р «Про схваления Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2025 роках», надаємо інформацію про якісний стан поверхневих водних обєктів Програми державного моніторингу в межах Миколаївської громади.