Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"

Адреса:
84182, Україна, Донецька обл., м. Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС, 22

Контакти:
тел./факс (06262) 4-24-15

Статут підприємства

Сайт:  http://ske.com.ua/

ОГОЛОШЕННЯ щодо проведення конкурсу на право оренди комунального майна (повторно)

КП «Сервіскомуненерго» оголошує конкурс на право оренди нежитлового вбудованого приміщення, з ганком, внутрішня площа 123,7 м2, розташованого на першому поверсі житлового будинку за адресою: Донецька обл., Слов’янський р-он, м. Миколаївка, вул. Миру, 11. Конкурс буде проводитись шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro.Продажі. 12.04.2019р. Ідентифікатор аукціону: UA-PS-2019-03-28-000021-3.

08:34 29.03.2019

Проведена аудиторська перевірка комунального підприємства Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"

Проведено аудиторську перевірку щодо достовірності, повноти та відповідності встановлених законодавством вимог до формування фінансової звітності, що додається, та включає загальну інформацію про Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго" .

07:31 26.03.2019