Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"

Адреса:
84182, Україна, Донецька обл., м. Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС, 22

Контакти:
тел./факс (06262) 4-24-15

Статут підприємства

29 Березня, 2019 р., 08:34
       КП «Сервіскомуненерго» оголошує конкурс на право оренди нежитлового вбудованого приміщення, з ганком, внутрішня площа 123,7 м2, розташованого на першому поверсі житлового будинку за адресою: Донецька обл., Слов’янський р-он, м. Миколаївка, вул. Миру, 11. Конкурс буде проводитись шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro.Продажі. 12.04.2019р. Ідентифікатор аукціону: UA-PS-2019-03-28-000021-3.

26 Березня, 2019 р., 07:31
Проведено аудиторську перевірку щодо достовірності, повноти та відповідності встановлених законодавством вимог до формування фінансової звітності, що додається, та включає загальну інформацію про Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго" .