Інформуємо

Про які обмеження щодо отримання подарунків треба пам’ятати під час зимових свят?

У зимові свята, певно, кожен з нас із радістю отримує подарунки від родичів та знайомих.  Проте, якщо на вас поширюється дія Закону «Про запобігання корупції», приймаючи подарунок слід врахувати встановлені Законом обмеження.

11:20 15.01.2021

НАЗК: основні переваги оновленого Реєстру декларацій для суб’єктів декларування та громадян

У кінці 2020 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр декларацій).

11:18 15.01.2021

Кандидати на місцевих виборах не повинні подавати декларації — НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснило, чи мають кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим і місцевих рад, а також особи, які балотуються на посади сільських, селищних, міських голів та обрані на ці посади, подавати декларації.

10:24 23.09.2020