Відділ інформує

Сім'я є середовищем

Дитинство без насильства!

30 Вересня, 2021 р., 10:08
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст - бухгалтер Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Вимоги до посади:
29 Вересня, 2021 р., 16:45
Від імені Миколаївської міської ради та Служби у справах дітей прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення! Усиновлення дитини – благородна, свята справа. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
20 Вересня, 2021 р., 09:38
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради купить житло (будинок, квартиру) для дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, та осіб з їх числа у фізичних осіб - власників житла або у їх довірених особах, уповноважені на те у встановленому законом порядку.
01 Вересня, 2021 р., 15:04
06 Серпня, 2021 р., 08:19
05 Серпня, 2021 р., 09:21
У зв’язку з наявною загрозою життю та здоров’ю дітей органом опіки та піклування було прийнято рішення про тимчасове вилучення дітей з небезпечного середовища.