Відділ інформує

Сім'я є середовищем

Дитинство без насильства!

13 Липня, 2021 р., 14:24
В мультимедійній кімнаті відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбулося засідання комісії Миколаївської міської територіальної громади з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виконання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
02 Липня, 2021 р., 15:23
02 липня 2021 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг відбулося перше засідання координаційної ради у справах дітей. На засіданні були присутні представники служби у справах дітей, відділу освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту, охорони здоров’я,  департаменту соціальної політики, КЗ «Центр надання соціальних послуг», поліцейський офіцер громади та ювенальної превенції.
11 Червня, 2021 р., 15:08
09.06.2021 Службою у справах дітей Миколаївської міської ради з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та контролю за умовами проживання та виховання дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням було здійснено рейд у с. Малинівку та смт Райгородок. Всього було відвідано 9 сімей, в яких виховується 13 дитини.
11 Червня, 2021 р., 15:03
З метою попередження правопорушень, дитячої бездоглядності, насилля в сім’ї, суїцидальної поведінки серед дітей та недопущення нещасних випадків відбулася зустріч Служби у справах дітей із представниками вчительського колективу Миколаївської закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3.
01 Червня, 2021 р., 14:57
За сприяння Донецької обласної фундації Шевченка у супроводі спеціалістів Служби у справах дітей  Миколаївської міської ради дітлахи пільгової категорії Миколаївської міської територіальної громади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідали кінотеатр «Сапфір» в м.Слов'янськ .А після заходу малеча  дружньо смакувала солодощами. Всі залишилися задоволені чудово проведеним часом.
01 Червня, 2021 р., 08:45
Найсвітліші, чисті та добрі спогади у кожного з нас пов’язані із дитинством – часом, коли світ навколо здається неосяжним, небо – безхмарним, коли щиро віриш у чудо і радієш кожному новому дню.
01 Червня, 2021 р., 08:34
Служба у справах дітей Миколаївської міської ради звертається до всіх небайдужих мешканців громади щодо збору речей, взуття та іграшок для малолітнього 1.5 річного хлопчика , який залишився без батьківського піклування! Зріст дитини – 78 см, розмір ніжки – 13 см.