30 вересня – День усивлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

08:27 01.10.2020

ПАТРОНАТНА  СІМ`Я

ПАТРОНАТНА  СІМ`Я  – це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби  мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію.

14:20 18.08.2020

Оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 № 268 із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України № 301 від 11.04.2018.

08:30 16.06.2020

25 травня – Міжнародний день зниклих дітей

Щороку у всьому світі відбувається безліч трагедій, у тому числі зникнення дітей. Коли безвісти пропадають діти, надії на те, що вдасться встановити їх подальше місцезнаходження або долю, залишається дуже мало. Це багато в чому є тяжким ударом для рідних і близьких, але ще більшою загрозою для постраждалих дітей.

08:29 26.05.2020

СЛУЖБОЮ УСПРАВАХ ДІТЕЙ у рамках акції «16 днів проти насильства» 22 листопада 2019 року для представників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, психологів, соціальних педагогів було проведено інструктивно-методичну нараду

Насильство в сім’ї залишається серйозною проблемою для усіх держав, незалежно від рівня розвитку економіки та культури». Із 1991 року в багатьох країнах проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства».

16:45 22.11.2019

Відділ інформує

Сьогодні, 22.10.2019 відбулася інструктивна нарада із заступниками директорів загальноосвітніх та дошкільних закладів.

11:12 23.10.2019

Відділ інформує

17.10.2019 року службою у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (малий конференц-зал) проведено інструктивну нараду з директорами закладів дошкільної освіти та старостами старостинських округів Миколаївської міської ОТГ. Питання, які були порушені на нараді: виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах; вжиття заходів для їх соціального захисту, інформування відповідних структур про виявлених таких дітей.

08:27 23.10.2019