Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Відділ інформує

Сімейні форми виховання

Позбавлення батьківських прав

Як усиновити дитину?

Сім'я є середовищем

Дитинство без насильства!

26 Лютого, 2024 р., 08:41
 «Українська мережа за права дитини» в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine продовжує реалізацію проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ”,
15 Листопада, 2023 р., 08:43
Шановні мешканці громади!
01 Лютого, 2022 р., 10:14
Службою у справах дітей Миколаївської міської ради спільно із представниками Комісії з питань захисту прав дитини  було проведено  позаплановий рейд-перевірку в місті Миколаївка.
17 Грудня, 2021 р., 14:58
Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.
24 Листопада, 2021 р., 08:03
22 листопада 2021 під головуванням Cекретаря Миколаївської міської ради Інни Володимирівни Пересічної відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.
12 Листопада, 2021 р., 10:19
11 листопада відбулося засідання конкурсної комісії з придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа за кошти міського та обласного бюджетів на умовах співфінансування у 2021 році, під головуванням міського голови Олександра Гадяцького.
30 Вересня, 2021 р., 10:08
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст - бухгалтер Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Вимоги до посади:
29 Вересня, 2021 р., 16:45
Від імені Миколаївської міської ради та Служби у справах дітей прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення! Усиновлення дитини – благородна, свята справа. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
20 Вересня, 2021 р., 09:38
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради купить житло (будинок, квартиру) для дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, та осіб з їх числа у фізичних осіб - власників житла або у їх довірених особах, уповноважені на те у встановленому законом порядку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора