Відділ інформує

18 Серпня, 2020 р., 14:20
 ПАТРОНАТНА  СІМ`Я  – це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби  мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію.

16 Червня, 2020 р., 08:30
Статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 № 268 із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України № 301 від 11.04.2018.
04 Червня, 2020 р., 17:07
Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім батькам?
01 Червня, 2020 р., 11:53
Щороку 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей.
26 Травня, 2020 р., 08:29
Щороку у всьому світі відбувається безліч трагедій, у тому числі зникнення дітей. Коли безвісти пропадають діти, надії на те, що вдасться встановити їх подальше місцезнаходження або долю, залишається дуже мало. Це багато в чому є тяжким ударом для рідних і близьких, але ще більшою загрозою для постраждалих дітей.

22 Листопада, 2019 р., 16:45
Насильство в сім’ї залишається серйозною проблемою для усіх держав, незалежно від рівня розвитку економіки та культури». Із 1991 року в багатьох країнах проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства».
19 Листопада, 2019 р., 17:03
Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – міжнародного Дня прав людини.

23 Жовтня, 2019 р., 11:12
Сьогодні, 22.10.2019 відбулася інструктивна нарада із заступниками директорів загальноосвітніх та дошкільних закладів.

23 Жовтня, 2019 р., 08:27
17.10.2019 року службою у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (малий конференц-зал) проведено інструктивну нараду з директорами закладів дошкільної освіти та старостами старостинських округів Миколаївської міської ОТГ. Питання, які були порушені на нараді: виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах; вжиття заходів для їх соціального захисту, інформування відповідних структур про виявлених таких дітей.