Відділ інформує

23 Жовтня, 2019 р., 11:12
Сьогодні, 22.10.2019 відбулася інструктивна нарада із заступниками директорів загальноосвітніх та дошкільних закладів.

23 Жовтня, 2019 р., 08:27
17.10.2019 року службою у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (малий конференц-зал) проведено інструктивну нараду з директорами закладів дошкільної освіти та старостами старостинських округів Миколаївської міської ОТГ. Питання, які були порушені на нараді: виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах; вжиття заходів для їх соціального захисту, інформування відповідних структур про виявлених таких дітей.