Детальні плани

м.Миколаївка

Рішення Миколаївської міської ради від 29.08.2017 № 16-Х-8  "Про затвердження детального плану території земельної ділянки, площею 27,7 га, яка розташована в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області та включає в себе територію по вул. Лесі Українки і територію міського парку та стадіону"

м.Миколаївка

Рішення Миколаївської міської ради від 29.08.2017 № 17-Х-8  "Про затвердження детального плану території земельної ділянки, площею 9,66 га, яка розташована в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області та включає в себе квартал обмежений улицями Музична, Миру, Синецького та провулками між Музичною та Синецького"

м.Миколаївка

Рішення Миколаївської міської ради від 27.10.2017 № 20-ХIII-8  "Про затвердження детального плану території земельної ділянки, площею 4,82 га, яка розташована в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області та включає в себе територію обмежену  міським цвинтарем та вул. Лесі Українки, Святомиколаївську, Європейську і територію на захід від готелю «Заря»"

м.Миколаївка

Рішення Миколаївської міської ради від 27.10.2017 № 21-ХIII-8  "Про затвердження детального плану території земельної ділянки, площею 10,16 га, яка розташована в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області та включає в себе квартал обмежений вулицями 50-річчя Слов’янської ТЕС, Миру, Лесі Українки,  пров.Незалежності"

с.Малинівка

Рішення Миколаївської міської ради від 20.12.2018 № 28-XХVIII-8  "Про затвердження детального плану території  для подальшого будівництва та обслуговування фельдшерсько-акушерського пункту в с. Малинівка  Слов’янського району Донецької області"