Відділ інформує

04 Січня, 2022 р., 12:32
З 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів.
16 Листопада, 2021 р., 14:43
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради повідомляє, що представниками маркетингової компанії ТОВ «Форсервіс ЮА Сейлз» у відділі «ЦНАП» було розміщено друковані матеріали, що містять гіпертекстові посилання та QR-коди на форми – опитувальники (анкети) з питаннями щодо оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення якістю надання адміністративних послуг відділу «ЦНАП». Кожен відвідувач відділу «ЦНАП» просканувавши QR-код може залишити відгук про рівень обслуговування, аби в подальшому можна було провести моніторинг та покращити якість послуг.
03 Листопада, 2021 р., 11:24
У відділі «ЦНАП» виконавчого комітету Миколаївської міської ради (розташований за адресою: м. Миколаївка, вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, буд.29) облаштовано місце для самостійного обслуговування населення з доступом до мережі Інтернет, де кожен відвідувач може самостійно або за допомогою спеціаліста навчитися отримувати електронні послуги, зможе зареєструватись в особистому кабінеті для отримання послуг на Порталі «Дія».
12 Липня, 2021 р., 11:32
До уваги мешканців громади!