ЦНАП інформує

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2019 рік

Звіти з адміністратиних питань за 2019 рік
Березень Квітень Травень Червень Липень

КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ-щомісчний звіт,січень-липень 2019 рік

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2018 рік

28 Серпня, 2019 р., 08:23
Фотографії на документи в Україні робитимуть за новими правилами. Уряд скасував одну з найбільш спірних вимог, дозволивши фотографуватися на паспорт у головному уборі.
16 Липня, 2019 р., 17:57
В ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
21 Червня, 2019 р., 11:40
З 1 липня 2019 року подорожчають послуги з оформлення паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Адміністративний збір за оформлення ID-карток та закордонних паспортів збільшиться.
21 Травня, 2019 р., 13:51
20 травня 2019 року відбувся робочий візит парламентської делегації Королівства Швеції для обговорення питань зміцнення та подальшого розвитку партнерства між Швецією та Україною.