ЦНАП інформує

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2020 рік

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2019 рік
Звіти з адміністратиних питань за 2019 рік
Березень Квітень Травень Червень Липень

КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ-щомісчний звіт,січень-жовтень 2019 рік

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2018 рік

Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

З метою забезпечення реалізації експериментального проекту «єМалятко», запровадження надання цієї комплексної послуги у Центрі надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області 20.05.2020 року Міністерством цифрової трансформації України був проведений онлайн-вебінар «єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді».

16:13 20.05.2020

Важлива інформація для громадян зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта, службового паспорта, проїзного документа дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, та у його супроводі.

17:00 18.10.2019

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Громадяни зі  статусом внутрішньо переміщеної особи (ВПО) мають  можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області за наявності паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі ID картки) або  паспорта громадянина України для виїзду за кордон (синього кольору).

16:51 07.10.2019

З 1 ЛИПНЯ ПОДОРОЖЧАЄ ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ

З 1 липня 2019 року подорожчають послуги з оформлення паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Адміністративний збір за оформлення ID-карток та закордонних паспортів збільшиться.

11:40 21.06.2019