Відділ інформує

12 Липня, 2021 р., 11:32
До уваги мешканців громади!
08 Липня, 2021 р., 15:36
У відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області запроваджуються адміністративні послуги у сфері надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з державного земельного кадастру про земельні ділянки,  а саме:
08 Липня, 2021 р., 11:14
Тимчасово припинено надання адміністративних послуг щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
31 Травня, 2021 р., 10:17
У якому віці дитині можна оформити закордонний паспорт (ЗП)?

01 Жовтня, 2020 р., 08:28
Відновлено прийом документів.
20 Травня, 2020 р., 16:13
З метою забезпечення реалізації експериментального проекту «єМалятко», запровадження надання цієї комплексної послуги у Центрі надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області 20.05.2020 року Міністерством цифрової трансформації України був проведений онлайн-вебінар «єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді».
23 Жовтня, 2019 р., 08:23
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ЗІ СТАТУСОМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ (ВПО)
18 Жовтня, 2019 р., 17:00
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта, службового паспорта, проїзного документа дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, та у його супроводі.