ЦНАП інформує

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2019 рік

Звіти з адміністратиних питань за 2019 рік
Березень Квітень Травень Червень Липень

КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ-щомісчний звіт,січень-жовтень 2019 рік

• Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 2018 рік

23 Жовтня, 2019 р., 08:23
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ЗІ СТАТУСОМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ (ВПО)
18 Жовтня, 2019 р., 17:00
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта, службового паспорта, проїзного документа дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, та у його супроводі.
07 Жовтня, 2019 р., 16:51
Громадяни зі  статусом внутрішньо переміщеної особи (ВПО) мають  можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області за наявності паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі ID картки) або  паспорта громадянина України для виїзду за кордон (синього кольору).
28 Серпня, 2019 р., 08:23
Фотографії на документи в Україні робитимуть за новими правилами. Уряд скасував одну з найбільш спірних вимог, дозволивши фотографуватися на паспорт у головному уборі.
16 Липня, 2019 р., 17:57
В ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
21 Червня, 2019 р., 11:40
З 1 липня 2019 року подорожчають послуги з оформлення паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Адміністративний збір за оформлення ID-карток та закордонних паспортів збільшиться.
21 Травня, 2019 р., 13:51
20 травня 2019 року відбувся робочий візит парламентської делегації Королівства Швеції для обговорення питань зміцнення та подальшого розвитку партнерства між Швецією та Україною.