Про очищення влади

Керуючись Законом України “Про очищення влади” та Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (із змінами),виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує про початок проходження перевірки:

10 Жовтня, 2019 р., 16:03
10 жовтня 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
09 Жовтня, 2019 р., 15:07
09 жовтня у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочата перевірка щодо