ОСББ

Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

За підтримки Мінрегіону України з 1 жовтня 2018 року в Україні здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Цей проект, що спрямований на підтримку реформ в сфері житлово-комунального господарства, надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

11:44 10.05.2019