Відділ інформує

07 Вересня, 2020 р., 14:48
Коли необхідний дозвіл іпотекодержателя?

07 Вересня, 2020 р., 14:47
?Питання: Як зареєструвати особу в квартиру, де один із власників - померлий, а спадщина не оформлювалась?

30 Червня, 2020 р., 13:22
Реєстрація місця проживання являється  однією з  найпопулярніших адміністративних послуг, що надається відділом реєстрації місця проживання виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Щоденно до відділу реєстрації місця проживання  звертаються десятки осіб. Органом реєстрації місця проживання фізичних осіб  забезпечено надання наступних адміністративних послуг на час карантину:

26 Червня, 2020 р., 14:02
Останнім часом до відділу реєстрації місця проживання почастішали  звернення  саме з цього питання.

26 Червня, 2020 р., 14:01
В Україні змінили правила реєстрації місця проживання, Уряд врегулював правила реєстрації місця проживання фізичних осіб в іпотечному житлі.

26 Червня, 2020 р., 14:01
25 Жовтня, 2019 р., 11:01
Однією з найгостріших проблем, з якою стикається подружжя після розлучення – це проблема визначення місця проживання дитини, оскільки саме від цього залежить кількість часу, який кожен з батьків може спілкуватися з дитиною, займатися її вихованням та організовувати відпочинок.
25 Жовтня, 2019 р., 10:59
Стаття 47 Конституції України проголошує, що кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.
18 Квітня, 2019 р., 15:39
Інформаційна та технологічна картка послуги.
18 Квітня, 2019 р., 11:11
Згідно з законом про зміни, громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати його. При цьому під час реєстрації на новому місці можна одночасно знятися з реєстрації на старому.