Відділ інформує

09 Грудня, 2021 р., 14:04
1 грудня 2021 року набув чинності Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні».
16 Листопада, 2021 р., 13:21
Шановні мешканці Миколаївської міської ТГ! З метою актуалізації даних Реєстру територіальної громади та якісного нарахування оплати за комунальні послуги, кожен мешканець Миколаївської міської територіальної громади має можливість особисто перевірити свої дані, а також дані своєї дитини в Електронному реєстрі територіальної громади Миколаївської міської ради, звернувшись особисто до відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб.
11 Жовтня, 2021 р., 11:45
ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОСЛУГ!

27 Листопада, 2020 р., 12:25
АКТУАЛЬНО: ЯК В ID-КАРТЦІ ЗМІНИТИ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ

07 Вересня, 2020 р., 14:48
Коли необхідний дозвіл іпотекодержателя?

07 Вересня, 2020 р., 14:47
?Питання: Як зареєструвати особу в квартиру, де один із власників - померлий, а спадщина не оформлювалась?

30 Червня, 2020 р., 13:22
Реєстрація місця проживання являється  однією з  найпопулярніших адміністративних послуг, що надається відділом реєстрації місця проживання виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Щоденно до відділу реєстрації місця проживання  звертаються десятки осіб. Органом реєстрації місця проживання фізичних осіб  забезпечено надання наступних адміністративних послуг на час карантину:

26 Червня, 2020 р., 14:02
Останнім часом до відділу реєстрації місця проживання почастішали  звернення  саме з цього питання.

26 Червня, 2020 р., 14:01
В Україні змінили правила реєстрації місця проживання, Уряд врегулював правила реєстрації місця проживання фізичних осіб в іпотечному житлі.