Відділ концесії та житлових питань

Інформація стосовно діяльності відділу:

► Реалізація державної політики у сфері комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що передана у концесію, або комунальної власності, що може бути передана у концесію.

► Виконання рішень органів виконавчої влади, міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з питань концесії.

► Здійснення повноважень власника щодо майна, яке надається у концесію, відповідно до чинного законодавства України.

► Здійснення повноважень концесієдавця комунального майна та виконання зобов’язань уповноваженого концесієдавцем органу згідно з умовами концесійних договорів.

► Представлення інтересів міської ради у господарських товариствах, де у статутному фонді є частка майна комунальної власності Миколаївської ОТГ.

► Розробка механізму реалізації інвестиційних проектів на основі державної концесії.

► Виконання державної політики у сфері забезпечення громадян житловою площею та надання адміністративних послуг.

► Облік громадян, які, відповідно до законодавства України,  потребують поліпшення житлових умов.

► Розподіл та надання, відповідно до законодавства житла, що належить до комунальної власності Миколаївської міської ради та інше.

Документи:

► Концесійний договір №3640 від 10.10.2018, укладений між Миколаївською міською радою Слов'янського району Донецької області та ПАТ "Донбасенерго" на право управління (експлуатацію) об'єктом концесії (цілісний майновий комплекс транспортування теплової енергії, розташований у м.Миколаївка Донецької області) та його істотне поліпшення з метою задоволення громадських потреб у сфері забезпечення послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання всіх категорій споживачів в м.Миколаївка та доп.угоди №1 №2

Інвестиційна програма ПАТ "Донбасенерго" на 2018 - 2025 рр.