ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 05.04.2019 16:13

Фото без опису

«Консультаційне Бюро для громадян» надає безкоштовну правову та психологічну допомогу

Ініціатива «Створення Консультаційного Бюро для громадян» реалізується Громадською Організацією «СтаРТ» в рамках програми Проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадян України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції.

Звертайтеся до Консультаційного Бюро та отримуйте професійну інформаційну допомогу щодо:

• оформлення пенсій та державної допомоги при народженні дитини;
  • оформлення спадщини;
  • роз’яснення щодо заборгованості по кредитним виплатам для внутрішньо переміщених осіб;
  • роз’яснення щодо прав та обов’язків кожного члена сім’ї в сімейних питаннях;
  • роз’яснення щодо прав та обов’язків працівника та роботодавця в трудових питаннях;
  • роз’яснення щодо отримання послуг в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Тел. +38 (050) 801-76-57

e-mail: oostart@ukr.net