Запрошуємо прийняти участь у тематичному конкурсі малюнків до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї!!!

Дата: 17.04.2019 09:47

Фото без описуУмови проведення:

1. Період проведення конкурсу: 15.04.2019 -02.05.2019.
  2. Роботи мають бути виконані власними руками із розкриттям теми свята.
  3. З метою безпеки заборонено використовувати скло для оформлення робіт.
  4. Роботи приймаються на форматі А4 у будь-якій техніці.
  5. До кожної роботи повинна бути прикріплена заповнена інформаційна етикетка. Етикетку треба кріпити на лицьову сторону роботи.
  6. Не оформлені відповідно до положення роботи не беруть участі у виставці.
  7. Кожна робота приймається у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради та має бути підписана ( ПІБ, заклад освіти, вік автора).
  8. У конкурсі беруть участь  діти таких вікових категорій:

Від 3х до 6 років (включно);

Від 6 до 9 років (включно);

Від 10  до 13 років (включно);

Від 14 до 17 років (включно).

Оцінюються:

• Оригінальність ідеї;
  • Охайність виконання;
  • Виконання вимог до обраної техніки (специфіка роботи з фарбами акварелі та гуаші, графічними матеріалами тощо)
  • Композиційне рішення (розташування об’єктів на площі аркуша).

Конкурсні роботи разом із заявкою приймаються за адресою: м. Миколаївка, вул. М. Петренка, 17, відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, контактна особа – Гладиш О.Г. Малюнки передаються безпосередньо за вказаною адресою. Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи. Останній термін подання - 2 травня 2019 року.

Результати конкурсу будуть оголошені під час фестивалю, присвяченого Дню матері та Міжнародному дню Сімї, який  відбудеться 12 травня 2019 року  о 14:00 на Центральній площі. Переможців буде визначено у кожній віковій категорії.