Щодо освітньої субвенції

Дата: 24.06.2019 13:44

У поточному році до Міністерства фінансів України надходять звернення від Міністерства освіти і науки України щодо наближення видатків світньої субвенції у зв’язку з недостатністю коштів на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, відпускних та допомоги на оздоровлення.

Слід зазначити, що дефіцит освітньої субвенції виникає по тим місцевим бюджетам, де функціонує неоптимальна мережа закладів, або є малокомплектні школи з низькою наповнюваністю класів.
Діюча Формула розподілу освітньої субвенції спрямована на підвищення якості надання освіти шляхом стимулювання органів місцевого самоврядування до здійснення заходів щодо оптимізації неефективної мережі шкіл. Коштами освітньої субвенції забезпечується у повному обсязі оплата праці оптимальної чисельності вчителів при максимально ефективній мережі шкіл.

Щодо освітньої субвенції