Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту інформує

Дата: 25.07.2019 16:30

Фото без описуВідділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради впродовж 2019 року здійснює організаційне керівництво та координацію роботи із забезпечення змістовного оздоровлення дітей Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто».

На оздоровлення та відпочинок дітей до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», відповідно до діючого законодавства, у першочерговому порядку направляються діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей та діти внутрішньо переміщених осіб.

Усього оздоровчими послугами на даний час  охоплено 27 дітей, з них 24 дитини шкільного віку та 3 дітей дошкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Направлення 3 дітей дошкільного віку заплановано з 5  по 25 вересня та  10 дітей шкільного віку з 27 вересня по 17 жовтня.

Щоб скористатися можливістю оздоровлення дітей вищеназваної категорії, звертайтеся до адміністрації закладу освіти в якому перебуває Ваша дитини.