Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту інформує

Дата: 25.07.2019 16:30

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради впродовж 2019 року здійснює організаційне керівництво та координацію роботи із забезпечення змістовного оздоровлення дітей Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто».

На оздоровлення та відпочинок дітей до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», відповідно до діючого законодавства, у першочерговому порядку направляються діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей та діти внутрішньо переміщених осіб.

Усього оздоровчими послугами на даний час  охоплено 27 дітей, з них 24 дитини шкільного віку та 3 дітей дошкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Направлення 3 дітей дошкільного віку заплановано з 5  по 25 вересня та  10 дітей шкільного віку з 27 вересня по 17 жовтня.

Щоб скористатися можливістю оздоровлення дітей вищеназваної категорії, звертайтеся до адміністрації закладу освіти в якому перебуває Ваша дитини.