Миколаївська міська ОТГ долучається до обласної експозиції "ТРІУМФ ЛЮДИНИ"

Дата: 13.08.2019 17:26

З 12 серпня Миколаївська міська ОТГ долучається до експонування обласної інформаційно–просвітницької виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Експозиція проходить під гаслом "Ніколи знову!" в рамках відзначення у 2019 році 74-ої річниці Перемоги над нацизмом.

У приміщенні КЗ «Бібіліотека-центр екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка» (м. Миколаївка, вул. Січових стрільців, 35) будуть представлені вражаючі фотодокументи та інформаційні стенди про українців-в'язнів нацистських концтаборів. Протягом двох тижнів фахівці-бібліотекарі будуть знайомити відвідувачів закладу з трагічними та зламаними долями селян, священників, вчених, воєнних, яким довелося потрапити під час Другої світової війни до 11 концтаборів Третього Рейха, та про жахливі умови перебування в'язнів в них.

Пройнявшись експозицією можна зробити висновок, що історія вчить нас не повторювати помилки людства, а жити у мирі – чого і побажаємо рідній Україні.