Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про те, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року відбудеться семінар-тренінг

Дата: 19.08.2019 11:35

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про те, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Метою програми є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально - відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

До участі у семінарі запрошуються представники міських державних організацій, органів місцевого самоврядування, департаментів(управлінь) соціального захисту, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, закладів освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації, звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097 718 17 67, 067 449 13 41, 050 334 40 92, 050 311 32 80.