Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Дата: 04.10.2019 09:07
Кількість переглядів: 586

Фото без описуУ цю прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

 

Саме Ви - педагоги, вчителі, вихователі, наставники - терпляче і вміло відкриваєте дітям світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті, своєю повсякденною працею формуєте людину та суспільство завтрашнього дня, даєте надію людству на сталий поступ. Кожен з нас береже у серці пам’ять про тих, хто вчив думати та розуміти, не здаватися перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити у себе.

 

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Своєю натхненною працею Ви робите цей світ гуманнішим, добрішим, сповненим світла, добра, надії. Низький уклін Вам  за Вашу непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та сердечну подяку за вашу мудрість, терпіння, самопожертву у надзвичайно відповідальній справі – навчанні і вихованні молодого покоління. Нехай кожен Ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки Ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

 

 

З повагою,

Олена Цикунова

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора