До уваги підприємців!

Дата: 07.02.2020 09:42

Розпочато впровадження нового проекту Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході Україниу жовтні 2019 року Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Один з компонентів проекту направлений на зміцнення економічного потенціалу ВПО та приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях або мають намір його започаткувати. Передбачається надання грантів для 150 підприємців на суму до 2800 доларів у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде здійснюватися за результатами конкурсу згідно з перспективністю запропонованих ними бізнес-планів. Докладна інформація з цього приводу на сайті МОМ за посиланням: http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu.