Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради звітує

Дата: 11.02.2020 17:38

Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі

Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

КРУТЬКО ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА подала документи та допущена для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

Конкурсний відбір на посаду директора буде проведено 13 лютого 2020 року о 14.00 год. за адресою: м. Миколаївка, вул. Січових Стрільців, 35, КЗ «Бібліотека-центр екологічного виховання імені героя України О.Г.Лелеченка» (зал засідань).

Учаснику конкурсу бути готовим до публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.