ХV Всеукраїнська акція «Серце до серця»

Дата: 24.02.2020 12:00

З  01 квітня по 03 травня 2020 року по всіх регіонах України проходитиме  ХV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання.

Минулого року Донецька область зібрала у період проведення чотирнадцятої акції 171293, 21 грн. На ці кошти було закуплено і передано дитячим обласним лікарням  у безоплатне користування медичне обладнання, яке дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

За додатковою інформацією звертатись до Шевченко Каріни, обласного представника ВБФ «серце до серця та координатора акції у Донецькій області (095)0620688