U-REPORT

Дата: 24.04.2020 10:40

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Ю –Репорт (англ. UReport) – проект Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Ю –Репорт - це онлаи?н-інструмент (чатбот), якии? досліджує думку тисяч підписників у реальному часі через короткі опитування. Опитування показують актуальні думки людеи? стосовно різних соціальних тем.

Опитування проходять через соціальних мережи Facebook, Телеграм, а також через СМС та Viber. Опитування складається з  коротких 4-5 питань.

Важливо знати, що опитування є анонімними, безкоштовними, відбуваються в реальному часі, точка зору кожного буде врахована.

Міністерства, місцева влада, міжнародні та громадські організації, молодіжні ради та об’єднання використовують результати опитування Ю-Репорт у своїй діяльності для планування, моніторингу та прийняття рішень.

У кожній громаді ЮНІСЕФ разом з партнерами хотіли би мати від 500 до 1500 репортерів.

Ю-Репортерами можуть стати мешканці громад, які зможуть час від часу висловлювати свою думку, відповідаючи на питання.

Особливо ми запрошуємо приєднатись до опитувань молодих батьків, в т.ч, дітей з інвалідністю, та  підлітків.

Як саме приєднатись до опитувань Ю-Репорту:

Facebook: Пошук > U-Report Ukraine > Надіслати повідомлення > START або СТАРТ

Telegram :  Пошук > UReport Ukraine (bot) > натисни start > напиши START або СТАРТ

Viber : Ще> Пабліки > пошук > U-Report Ukraine > Надіслати повідомлення > START або СТАРТ

Мобільний телефон: Надіслати повідомлення на короткий номер 4224 зі словом  «START або СТАРТ»

З результатами опитувань можна познайомитись на сайті https://ukraine.ureport.in/

З повагою, команда ЮНІСЕФ