Шановні мешканці громади!

Дата: 24.04.2020 16:52

Сьогодні Миколаївський міський голова Олена Цикунова  та секретар міської ради Дмитро Зінковський поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильскої катастрофи та меморіальних дошок.

Нагадаємо, що  26 квітня 1986 року  на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

На жаль, у зв’язку з карантинними заходами, в цьому році гідно відзначити цей доленосний день, а саме традиційними урочистими заходами з мешканцями громади, неможливо. Але ми не маємо права забувати самопожертву, відвагу та мужність тих, хто врятував світ.