Шановні мешканці громади!

Дата: 08.05.2020 16:55

Сьогодні Миколаївський міський голова Олена Цикунова разом із заступниками, секретарем міської ради  та виконуючими обов’язки старост поклали квіти до пам’ятників, братських могил, місць поховань загиблих учасників та жертв Другої світової війни на території громади.

Нагадаємо, що в цьому році ми святкуємо 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Нажаль, у цьому році у зв’язку з карантинними обмеженнями ми не можемо відсвяткувати цей святковий день з усіма традиційними почестями. Але ми в жодному разі не повинні забути про велич цієї події та подвиг наших ветеранів, які є для нас символом незламної сили духу і взірцем для наслідування.