Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Дата: 19.06.2020 09:59

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 17 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Рай-Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала Гакало Наталію Віталіївну щодо призначення на посаду директора Рай-Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 86-к від 19.06.2020 р.   Гакало Наталія Віталіївна призначена на посаду директора Рай-Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради на умовах контракту строком на 6 років.