Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановний споживач!

Дата: 24.06.2020 11:45
Кількість переглядів: 492

За останні дні аномальної спеки помітно збільшилося споживання питної води.

Мережа централізованого водопостачання в м. Миколаївка розрахована виключно для задоволення санітарно-гігієнічних, питних та побутових потреб мешканців міста.

 

            Багато споживачів приватного сектору, які не мають встановлених лічильників, використовують воду для поливу городів, садів, газонів та квітників. Нераціональне використання питної води призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної відсутності води на вулицях та багатоквартирних будинках міста.

 

Слід зауважити, що система централізованого водопостачання також використовується для пожежогасіння, а падіння тиску в ній може призвести до негативних наслідків – відсутності води для гасіння пожежі.

 

Відповідно до норм чинного законодавства споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення.

 

КП «Сервіскомуненерго» Миколаївської міської ради закликає усіх мешканців міста, споживачів холодної води, раціонально та економно використовувати питну воду, не витрачати її на полив газонів, парників, городів, особливо при такій аномально високій температурі повітря та відсутності опадів, а також просить абонентів повідомляти про несанкціоноване, безоблікове (без лічильників) використання холодної води для відповідного реагування. Анонімність звернень гарантовано.

 

Сподіваємось на Ваше розуміння та порядність.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора