Шановні мешканці громади!

Дата: 24.07.2020 08:20

Фото без описуУ межах Проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що реалізується за дорученням Уряду Німеччини та надає підтримку підконтрольним уряду України територіям Луганської та Донецької областей, було проведено серію фінальних онлайн-зустрічей з потенційними партнерами Проєкту. За результатами попередніх етапів відбору було обрано Миколаївську міську об’єднану територіальну громаду для подальшої співпраці.

З метою визначення потреб населення ОТГ у соціальних послугах, оцінки актуальності та якості надання існуючих соціальних послуг, визначення потреб у нових послугах та чинників, які впливають на їх реалізацію, просимо отримувачів соціальних послуг долучитись до співпраці по втіленню Проєкту та надати відповіді на питання анкети за посиланням https://forms.gle/ZEWqWXvf8P7K3bFt5.

Заздалегідь вдячні!