Шановні мешканці громади!

Дата: 24.07.2020 08:20

У межах Проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що реалізується за дорученням Уряду Німеччини та надає підтримку підконтрольним уряду України територіям Луганської та Донецької областей, було проведено серію фінальних онлайн-зустрічей з потенційними партнерами Проєкту. За результатами попередніх етапів відбору було обрано Миколаївську міську об’єднану територіальну громаду для подальшої співпраці.

З метою визначення потреб населення ОТГ у соціальних послугах, оцінки актуальності та якості надання існуючих соціальних послуг, визначення потреб у нових послугах та чинників, які впливають на їх реалізацію, просимо отримувачів соціальних послуг долучитись до співпраці по втіленню Проєкту та надати відповіді на питання анкети за посиланням https://forms.gle/ZEWqWXvf8P7K3bFt5.

Заздалегідь вдячні!