Сьогодні в приміщенні Центру надання адміністративних та соціальних послуг в межах проекту ОБСЄ фахівцями ГО «Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок» було проведено робочу зустріч з представниками громади.

Дата: 29.07.2020 16:46

Сьогодні  в приміщенні Центру надання адміністративних та соціальних послуг  в межах проекту ОБСЄ фахівцями ГО «Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок» було  проведено робочу зустріч з представниками громади.

Метою заходу було ознайомлення із законодавством України з протидії торгівлі людьми, обговорення місцевих  заходів з виявлення постраждалих від цього явища та  налагодження тісної співпраці.

Також було приділено увагу до необхідності проведення інформаційних-просвітницьких заходів для забезпечення безпеки від торгівлі людьми на території громади.