Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Як, залишаючись дома, скористатися послугами Пенсійного фонду України

Дата: 01.09.2020 08:20
Кількість переглядів: 728

Словянське обєднанне управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує максимально користуватись послугами дистанційно - через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://www.portal.pfu.gov.ua).

Вхід до особистого кабінету застрахованої особи в режимі онлайн здійснюється за наявності кваліфікованого електронного підпису та дає можливість не виходячи з дому, вирішити такі питання:

  • подати заяву про призначення пенсії в «Автоматичне призначення пенсії»;
  • «Електронна трудова книжка»;
  • отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форма ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж тощо);
  • перевірити дані в електронній трудовій книжці;
  • провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних у Реєстр застрахованих осіб;
  • подати звернення, пропозицію тощо;
  • активувати послугу безкоштовного SMS-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем і страховий стаж особи).

Крім того, для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. Відтепер з мобільних пристроїв (смартфону чи планшету) є можливість отримувати послуги дистанційно без особистих візитів.

Для доступу до вищезазначеного спектру послуг потрібно зареєструватись на вебпорталі за допомогою  кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Отримати електронний підпис досить просто, для цього Вам необхідно звернутися до Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) та отримати КЕП. Ознайомитися зі списком АЦСК, КЕП яких підтримує вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України можливо безпосередньо на порталі на екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП».

У разі виникнення питань, просимо звертатися на «гарячу» телефонну лінію управління (095) 683 82 37 або через вебпортал електронних послуг.

 

Адміністрація Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора