Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні мешканці громади!

Дата: 25.11.2020 14:45
Кількість переглядів: 431

Французька гуманітарна організація ACTED оголощує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній уряду України.

Головна мета програми: посилення економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, а також збільшення доступу жінок до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Навчання передбачає короткострокові та інтенсивні курси (від 3 до 12 місяців) IT напрямку різними методами – офлайн (в аудиторії) або онлайн.

Очікується, що отримувачі гранту докладуть максимум зусиль у працевлаштуванні та протягом року почнуть працювати за обраним напрямком для досягнення мети проекту. Загальний розмір гранту: до 25 000 грн.

Грант може покривати від 50% до 100% витрат на навчання (стипендія), та інших витрат, асоційованих з навчанням.

У конкурсі можуть прийняти участь особи (перевага надається жінкам), які є повнолітніми та котрі демонстують можливість (освіта, досвід, навички) та наявність технічного устаткування (комп’ютер, програми та інше) відповідно до обраного напрямку в IT сфері, які є дієздатними та правоздатними відповідно до законодавства України та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) в населених пунктах, розташованих на підконторльній уряду України території Донецької та Луганської областей.

Також заохочується покриття частини витрат за власний рахунок, що стане підтвердженням наміру розвиватись в обраній сфері діяльності.

Кінцевий термін подачі заявок: до 23:59 (за київським часом) 30 листопада 2020 року. Заявки будуть розглядатись ACTED в порядку надходження.

Заповнену заявку можливо надіслати у вигляді сканованої копії на електрону адресу: ukraine.seed@acted.org або поштовим відправленням рекомедованим листом з повідомленням про вручення на адресу: вул. Центральна, б. 26, м. Словянськ, 84122, Україна,ACTED.

Для отримання форми заявки та додаткової інформації просимо звернутись за телефонами +380990712769, +380957413437, +380932110604 або за електронною адресою: ukraine.seed@acted.org


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора