Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загальноорганізаційного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Дата: 21.01.2021 08:27
Кількість переглядів: 319

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загальноорганізаційного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: повна, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 2 років. Вільне володіння українською мовою.

Знання актів законодавства, що стосуються державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми, знання правил діловодства і документообігу; правил ділового етикету; володіння навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

            Документи щодо участі в конкурсі, приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу можна у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради за адресою: м.Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора