Терміни проведення виставково-ярмаркових заходів у 2021 році можуть змінюватись

Дата: 12.02.2021 13:41

На виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 20.01.2021 № 4602-04/3019-06 просимо розповсюдити серед суб'ектів підприємницької діяльності відповідно території інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, яка розміщена на сайті Мінекономіки у рубриці «Розвиток експорту», зокрема «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році» та основна частина  «Перелік виставок i ярмарків за кордоном у 2021 році».

Звертаємо увагу, що у зв'язку зi складною епідеміологічною ситуацією в країні, пов'язаною з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введеними карантинними обмеженнями, терміни проведення виставково-ярмаркових заходів у 2021 році можуть змінюватись. Для уточнення необхідної інформації слід звертатися до організаторів заходів.