Шановні батьки!

Дата: 01.03.2021 07:59

Законами України «Про дошкільну освіту» та «Про повну загальну середню освіту»  визначено право дітей з особливими освітніми потребами здобувати освіту в інклюзивних групах/класах  закладів освіти за місцем проживання.

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради  та  Інклюзивно – ресурсний центр Миколаївської міської ради нагадують, що заклади дошкільної  та загальної середньої освіти Миколаївської міської ради приймають на навчання дітей з особливими освітніми потребами за заявою батьків та висновком Інклюзивно – ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини ( від 2 до 18 років).

У разі відмови, просимо Вас повідомити про це за телефоном

095 392-44-86.