Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Слов’янський міський центр зайнятості повідомляє

Дата: 01.03.2021 08:00
Кількість переглядів: 1091

В Слов’янському міському центрі зайнятості відбувся захід для шукачів роботи «Легальна зайнятість». Працювати легально - означає, що ваші права як найманого працівника будуть захищені і особа зможе претендувати на весь соціальний пакет, гарантований державою. Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту!

               Нелегальна трудова діяльність – це відповідальність перед законом, як роботодавця так і працівника. Згода на роботу без належного оформлення трудових відносин – це добровільна відмова від забезпечення у повному обсязі гарантованого державою права на матеріальні виплати та соціальні послуги.

               Начальник юридичного відділу ЦЗ наголосив, що саме легальне працевлаштування є запорукою гарантованої відпустки, оплатою лікарняних, пенсійного забезпечення, допомоги по безробіттю та головне - обов’язкової виплати заробітної плати, яка гарантується Кодексом законів про працю України та ЗУ «Про оплату праці». Кожен працівник, який влаштовується на роботу, повинен пам'ятати, що отримання заробітної плати «в конверті» позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, нещасного випадку на виробництві, захисту від незаконного звільнення, права на відпустки. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин шляхом укладення трудового договору.

               Увагу учасників викликало питання документального оформлення при працевлаштуванні, а саме - різниця між трудовим договором та угодою цивільно-правового характеру, оскільки досить часто ми не приділяємо належної уваги тому, який документ нам пропонують підписати при оформленні трудових відносин. Тому, дуже важливо розуміти, що наслідки підписання тих чи інших документів можуть бути дуже серйозні.

               Учасники заходу отримали інформацію, яка допоможе заздалегідь подбати про власну безпеку та бути обізнаними, а значить захищеними.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора