Міський голова оперативно відреагував на звернення

Дата: 04.03.2021 16:36

04.03.2021 Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький оперативно відреагував на звернення мешканців будинку № 6 по вулиці Миру м. Миколаївка, разом  з представниками виконавчого комітету Миколаївської міської ради, комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» та теплопостачальної організації СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янської ТЕС спілкувалися з адміністрацією магазину «Єва»та аптеки, які розташовані за даною адресою, з приводу опалення будинку, в тому числі нежитлових вбудованих приміщень приватної власності. Олександр Гадяцький відповів на безліч питань мешканців будинку стосовно їх звернення, бо проблема актуальна ще з 2018 року.

В результаті проведеного комісійного обстеження буде складено Акт обстеження із наданням пропозицій стосовно забезпечення об’єктивних умов оплати споживачами використаної теплової енергії. Дане питання знаходиться на контролі міського голови.