Напередодні свята весни, краси та кохання в Миколаївському будинку культури відбулося феєричне свято.

Дата: 06.03.2021 11:08

Напередодні свята весни, краси та кохання в Миколаївському будинку культури відбулося феєричне свято. Милих,чарівних панянок громади привітав Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький. Щиро побажав всім чарівним представницям жіноцтва гарного настрою, шаленого кохання, щасливої долі, родинного тепла та уваги від чоловіків! Чудовим подарунком для присутніх став неперевершений концерт від аматорських колективів будинку культури міста Миколаївка. Щирими оплесками та весняними квітами нагороджували глядачі своїх улюблених артистів. Святковий настрій супроводжував протягом всього цього весняного дійства. Родзинкою свята були квіти від міського голови, які вишукані юнаки подарували кожній присутній на святі, прекрасній половині людства-Жінці!