Миколаївців запрошують на on-line капусник

Дата: 26.03.2021 15:04

Щорічно 27 березня святкується Міжнародний День Театру.

Театр – унікальне явище у всесвітній культурі. Він існував під час стихійних лих і війн, найбільших соціальних заворушень і всесвітніх пандемій. Театр миттєво реагує на резонансні події і в той же час виступає стабілізуючим фактором і носієм культури під час самих критичних потрясінь у суспільстві.

З урахуванням сьогоденних реалій День театру–2021 в межах Миколаївської ОТГ буде проходити в досить незвичній формі – on-line капусник.

Всі роботи, що приймають участь  у  капуснику можна  побачити на цьому YouTube каналі.

Фіналом свята планується дружня зустріч учасників – традиційний театральний капусник, який відбудеться 27 березня о 17:00 в Миколаївському ПК.

У разі неможливості проведення через карантин, захід відбудеться також on-line

.https://nikolaevka24.com/mikolayivtsiv-zaprshuyut-na-on-line-kapusnik/?fbclid=IwAR29iJF2AysyIbdNvXQ_-fIYyZ8LC8Q7reY0PF_E90vWckqOEKEBujw_LgA