Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Повідомлення про оприлюднення заяви

Дата: 31.03.2021 11:18
Кількість переглядів: 280

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

 

         Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Миколаївської міської територіальної громади на 2021 рік (далі - Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розпочато з дня її оприлюднення, а саме
31.03.2021 року на сайті Миколаївської міської територіальної громади та триватиме до 15.04. 2021 року включно.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 84182, Донецька область, Слов’янський район,                               м. Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14 aбо на електронну адресу: com@mk-otg.gov.ua, або за телефоном: (06262)42410.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до: Виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.

Відповідальна особа: : Кравець Віталій Вікторович (контактні дані: е-mail: com@mk-otg.gov.ua, або за телефоном: (06262)42410.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 15.04.2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

  Міський голова                                                 О.І. Гадяцький

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора