У Слов’янську може з’явитись понтонний міст на час ремонту аварійного

Дата: 08.04.2021 11:28

За дорученням керівника Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка виконавчим комітетом Слов’янської міської ради підготовлено проєкт рішення про передачу області функцій замовника не тільки на реконструкцію моста через Казенний Торець, а й на капітальний ремонт доріг вулиць Олекси Тихого, Криворізької, Сучасній в м. Слов’янськ. Загальна сума складе понад 100 млн. грн.

12 квітня проєкт має затвердити сесія Слов’янської міської ради, і після цього відразу запускається тендерна процедура.

А ще голова звернувся до міністра оборони Андрія Тарана з проханням на час ремонту встановити через Казенний Торець, у районі вул. Свободи, понтонний міст. Хоча, в проєктно-кошторисній документації на реконструкцію аварійного моста передбачено облаштування пішохідного переходу.

Джерело: https://slavdelo.dn.ua/2021/04/07/v-slavyanske-poyavitsya-pontonnyj-most-oleksy-tihogo-krivorozhskuyu-i-sovremennuyu-kapitalno-otremontiruyut/?fbclid=IwAR1Wc-2g9R4HwVS0R1Gq0AfGz3Bo6chHiOhUoGLYqf5YNtD2b59PELmnTUE