На Слов'янській ТЕС стартують пусконалагоджувальні роботи

Дата: 09.04.2021 09:46

9 квітня 2021 року на Слов'янській ТЕС починається завершальний етап комплексного ремонту, який проводився на 7-му енергоблоці.

Протягом найближчого тижня буде проведена комплексна перевірка всіх елементів електрообладнання, йде підготовка до тестових запусків, експлуатаційного режиму і комплексного тестування.

У період виконання ремонтних робіт на 7-му енергоблоці було проведено розтин циліндра високого тиску турбіни, на підставі дефектації елементів циліндра виконаний ремонт, заміна ротора високого тиску на резервний, заміна соплового апарату і діафрагм № 2-8.
 Крім того, були розкриті циліндри низького тиску (ЦНД), проведено ремонт вузлів і деталей проточної частини ЦНД № 1, 2, 3, в тому числі діафрагми, направляючі лопатки діафрагм, робочі лопатки і бандажі всіх ступенів роторів низького тиску № 1, 2, 3 з піскоструминним очищенням їх лопаточного апарату. Виконано заміну однієї обірваної з двох дефектних (пошкоджених поруч) робочих лопаток 43-й ступені РНД-2.

Джерело: https://www.facebook.com/Donbassenergo